Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segitségre lenne szügségem ....

Segitségre lenne szügségem . JW-N61P V2. 0 -ebbe az alaplapba milyen procit, videókártyát, ram ot ajánlanátok? Jó lenne minnél erőssebb.

Figyelt kérdés

Nekem most van 1 Gb ram ,

videókártya : GeForce 6100 nForce 430

proci:AMD Sempron(tm) Processor LE-1250

és ezeket szeretném lecserélni úgy hogy ne dobjak ki egy egész vagyont .. úgy értve ,hogy nem szeretném lecserélni az alaplapot stb ..



2013. jún. 12. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

A memória költséges, mivel DDR2 800 megy bele. Maximálisan 4GB tehető bele. Bármely Athlon/Athlon II beletehető, Phenom/Phenom II csak akkor, ha a VRM-ekre feltették a bordát.

A VRM ilyesmi: [link]

Ha ezt látod, nem egy hűtőbordát, 65W-nál nagyobb TDP-vel rendelkező processzort ne tegyél bele. AM2/AM3 mindegy, az alaplap viszi.

A VGA-ra pedig ráköltheted a maradék pénzed, kb. bármilyen belepakolható. (A felső kategória azért ellenjavallott.)

2013. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ok . kösz szépen ..

nem túl profi vagyok az ilyesmiben .. ezért kellett 10 perc mire rájöttem mit irtál :)

nincs sok pénzem rá...

1 Gb ramot raknák bele


Kingmax 1GB DDR2 800Mhz


meg egy jobb procit ..


AMD Athlon II X2 250 3GHz AM3 Processzor


nézd meg lécc ,hogy ezek biztos jók -e...


A videó kártyát azt meg nem tudom ..

birnál nézni nekem egy nem túl olcsót és jót .. kb 10 ezrest ..

2013. jún. 12. 18:04
 3/5 A kérdező kommentje:
nézegetem a videókártyákat .. annak DDR2 es nek kell lennie ?
2013. jún. 12. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Szívesen!


A memória ha lehet, típusilag is egyezzen meg a mostaniddal, vagy cseréld le azt is. Csak jó eséllyel működnek együtt random modulok, viszont a Dual Channel-t garantáltan elfelejtheted, ha nem is hasonlítanak egymásra.


A VGA GDDR5-ös is lehet, független a géped többi komponensétől. Ha olcsón akarsz használható VGA-hoz jutni, akkor használtat vegyél. Ha kell a garancia, akkor marad az új. A 10-15K még igencsak az olcsó kategória és a belépő szint.

Abból talán ez, de csakis akkor, ha tetetsz rá a boltban egy alacsonyabb fordulatú ventilátort: [link]


A komplett műveletnek meg kell állnia így 25K-ban.

2013. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utóirat: A proci tökéletes választás. Bár abból bátorkodhatsz leginkább használtat venni. A legkevésbé romlandó alkatrésze a gépeknek.
2013. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!