Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor: intel: quad,...

Huskill kérdése:

Processzor: intel: quad, extreme vagy duo? (lentebb)

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne a következő lenne: kinéztem magamnak egy processzort (Intel Core 2 Duo E7300 2.66GHz 3MB 1066Mhz LGA 775 SLAPB CPU)

viszonylag olcsón egy ismerősöm szerint viszont duo helyett érdemesebb lennne extremet vagy quad-ot venni(én nem igazán értem a külömbséget) ezek viszont jóval drágábbak. játékhoz kellene és cél az hogy úgy nagyjából vigye a jobb játékokat is. Érdemes megvenni drágábban a a fent említetteket vagy elég a duo amit kinéztem?


2013. jún. 9. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Miket támogat a lapod?


Mennyiért vennéd őket?


Milyen kártyád van?

2013. jún. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
quad core az +2 mag és nem hiába drágábbak! Alaplapod pontos títusa az mi?:)
2013. jún. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Intel(R) Pentium(R) D CPU 2.80GHz proci van most

ASUS P5G41T-M LX3 az alaplap típusa megnéztem és mindet támogatja a duo az olyan 7 ezer az extreme meg a quad azok olyan 10-17 ezer amiket néztem használtan

a videokártya(amennyi9ben azt kérded) NVIDIA GeForce 9500 GT

2013. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!