Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan csatlakoztassam a PS2...

Hogyan csatlakoztassam a PS2 Joystickomat Pc-hez?

Figyelt kérdés

Van egy átalakítóm (adapter) ami usb-s, erre rácsatlakoztatom a PS2 karomat bekapcsolom ,de nem működik se játékvezérlőknél nem ismeri fel se a hardver hozzáadásánál (XP SP2-t használok).

NFS Most Wantedhez szeretném használni(régihez) ,magyarosításom van hozzá ,de sajnos a ott sem tudom beállítani,hogy miről szeretném irányítani... :(

A Joystickom márkája "SNAP"

Kérlek segítsetek,mi kell hozzá driver? mert azt se nagyon találtam.



2013. jún. 9. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen átalakítód van. Én pár éve vettem ebay-ről 2 rugóért. Bedugom, bármilyen oprendszer (xp, win7, linuxok) látnak két új joysticket. Ha beledugom a kantrollereket is, akkor már lehet is használni.
2013. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Sehogy. Hát a PS2 kontroller a PS2 be való nem a gépbe.
2013. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 ezt a butaságot közöld már a PC-immel is! Biztos jót fognak nevetni rajta.
2013. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jah marha 2# válaszoló...

kell usbs átalakító és megy is

2013. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van USB-s átalakítom ami az előző haveromnál működött...de nálam sajnos nem megy a Joystick sehogy nem ismeri fel :(
2013. jún. 10. 18:29
 6/6 anonim válasza:
Van egy USB átalakító amibe be kell dugni a joystickot.
2013. jún. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!