Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Össze tudnátok rakni egy...

Össze tudnátok rakni egy alapszintű konfigot amin futna a Black Ops 2?

Figyelt kérdés
Csak Alaplap,vga,cpu és ram kellene,Ha lehetsége olyan lap kellene amin van ide csatlakozó.És ha lehet haggyuk ki "hogy az ide szar meg minden baja van!,, részt! :D NAgyon alap. Lenne rá 35e forintom.És Ha lehet azt is haggyuk hogy ennyiből nem lehet! Köszi!

2013. jún. 8. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Cseréld le azt a szar IDE HDD-t,és akkor vehetsz egy normális Trinity APU-s gépet esetleg.


Meddig akarod azt a vacak HDD-t őrizgetni?


Én is szeretem a Lada kormányát,de nem sírok hogy nem lehet beszerelni az új Camaro-ba.


Ebből a pénzből egy A55-s lap,egy A8-5600K,meg 4GB RAM jön ki.


Használtan nézelődhetsz esetleg AM3 félkonfigokat,Athlon X2-vel.

2013. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Tessék,35 ezer,IDE csatival.

2013. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha ezt nem tudom megvenni mert pl. megveszi valaki akko nem lenne jó ez a proci? : [link]
2013. jún. 8. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Nincs FM2 alaplapon IDE
2013. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De azt leszámítva!!!! :)
2013. jún. 8. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Kevés az A6.


A8 kéne.

De az úgy lappal együtt 35 ezer.

2013. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Háát ezaz... Talán még össze tudok szedni annyi pénzt ha várook :/ Mert még csak 14 vagyok és a pénzkereset nekem annyi mint szülinap,névnap.... :) Köszi a Segítséget!
2013. jún. 8. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!