Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékra alkalmas laptop 320...

Játékra alkalmas laptop 320 ezer körül?

Figyelt kérdés

Milyen laptopok vannak a feltüntetett kategóriában? (i7; win8; 2GB vidikártya; min.1 TB HDD)

A Lenovo y500-as darabját néztem, olyasmit szeretnék.



2013. jún. 8. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó kis gép, de én ezt megvárnám amig kiadják MSI GX70 3BE.Ha sürgős akkor várd meg, amíg lesz a notebooknak Haswelles verziója.
2013. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 2GB vidikártya önmagában nem sokat jelent. 2GB videomemória kihasználásához magas felbontás és asztali gépeknél is minimum egy erősebb középkategóriás videokártya kell (HD7850/70). Az más kérdés, hogy szerintem (!) komoly játékos igényeket kielégítő laptop nem nagyon létezik...pont az eszköz szűkös hely, hűtés és fogyasztási korlátai miatt, mindog nagyon le lesz maradva az aktuális PC-től (arról nem is beszélve, hogy kényelmetlenebb is...mármint nem hordozhatósági, hanem játékos szempontból). Persze, ha nagyon fontos a hordozhatóság és a pénz sem akadály, akkor némi kompromisszummal lehet tartani játékra is lapos gépet...
2013. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Várj amíg kiadják az új generációs Haswall procis laptopokat,akkor lemegy az ára mindegyiknek..
2013. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!