Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » IBM Lenovo Thinkpad R61 és...

Mbence94 kérdése:

IBM Lenovo Thinkpad R61 és T61-es modellekbe milyen videokártya és RAM mehet?

Figyelt kérdés

IBM Lenovo Thinkpad R61 és T61-es modelljeibe érdeklődöm hogy csak a, , NVIDIA Quadro NVS 140M" és az, , Intel GMA X3100" videó kártyák kompatibilisek vagy lehet bele ütősebbeket is pakolni? Másrészt meg nem vagyok nagyon jártas a ramok terén mind két fajta gépbe 4gb ram pakolható nos mit érdemes bele raknom mert lehet 2x 2gb ddr2-est ramot is vagy 1x4gb ddr3-ast?

Mert itt van egy szakszerű összehasonlítás/leírás de hátha van más lehetőség is [link]



2013. jún. 7. 04:03
 1/3 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni de én úgy tudom, hogy a VGA integrált és nem cserélhető.

RAM -ok pedig DDR2 és DDR3 nem csak nevében, de foglalatban is eltér, csak a saját foglalatába lehet behelyezni.

DDR3 jobban megéri ;-)

2013. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amit az előző írt, az egy nagy baromság. Nekem ugyan ilyen vasamvan. Én is azt akarom elérni, mint te, viszot megnyugodhatsz, videokártyát lehet bele rakni. A BIOS ban van egy olyan választási lehetőség VGA nál, hogy Integrated, és PCI, PCI t em lehet engedélyezbi, mivel nincs benn vga, csak integrált, azt lehet ki be kapcsolni. (vagyis lehetne, ha lene benn egy másik vga) Szóval lehet rakni bele, a kérdés az, hogy milyent.Az nVidia Quadro NVS 140M az eggyezik meg a beleépített Mobile GMA 965 el. Szal, biztos, hogy lehet komolyabbat belerakni. RAM téren nekem 2GB van, gyárilag úgy tudom, hogy 1GB. Processzornál már más a helyzet, itt a bökkenő, hogy ha most a gyárit figyeljük, akkor minek van benn Intel Core 2 Duo 2.0 Ghz ha a RAM 1Gb és a vidoókártya is elég 'ratyi' Szal ezt 100% ra meg mernék esküdni, hogy lehet fejlszteni. Igazából az a video kártya 128 mb Shader Model 3.0 val, nekem 358 MB video memóriát ír ki, mert a ram több benn, vagy nemtom, ezt még ésem értem, viszont játékoknál meglátszik, hogy pl CoD 4 minimumon fut, ugyanakkor a Cod 2 is majdnem medium, szal nemértem, hogy van ez a gép optimizálva, de az biztos, hogy lehet fejlszeni. (Ha a processzort nem is, másik 2 t igen)
2015. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Előző vagyok. Itt a bizonyíték:

https://www.youtube.com/watch?v=osmOCK7n7Zw


Nekem ugyan így néz ki a gépem, még az enter is kék :)

2015. márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!