Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért hazudnak az internetes...

Miért hazudnak az internetes tesztekben ilyen sokat?

Figyelt kérdés
Vettem egy ASUS notebookot. De előtte olvastam egy tesztet. Azt írta hogy rossz az anyag használata, gyorsan melegszik, lassú, gagyi a kijelzője, kicsi a készenléti ideje, nem viszi a a Full HD videókat, akadozik rajta az Angry Birds... és még sorolhatnám. Nem hittem el hogy ilyen sz*r, szóval megvettem. És érdekes módon kiváló az anyaghasználata, a képernyője világos, éles, nem tükröződik. Gyorsan kapcsol be/ki. Valamennyire melegszik, de nem annyira, amennyire írták. Feltettem rá az Angry Birds-öt, meg se érezte a gép. A készenléti ideje wifivel 7 óra, ami azért nem semmi. Gond nélkül viszi a játékokat. Legyen az CoD, GTA, Spore, Need for Speed. Szerintetek miért írták hogy sz*r?

2013. jún. 5. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol volt az a teszt?
2013. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már nem emlékszem. Ez már egy hónapja volt. De arra emlékszem, hogy angol teszt volt.
2013. jún. 5. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos jobbakhoz voltak szokva, egyébként én azt vettem észre, hogy a külföldi oldalakon jobban fikáznak valamit, amit a magyar oldalakon alig. Nekik csak a drága termékek a megfelelőek.
2013. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a választ.
2013. jún. 5. 20:10
 5/5 BM-Striker ***** válasza:

Lehet hogy egy gyengébb modellt teszteltek(Valószínőleg ULV celeron-nal vahgy Brazos-sal).


Én pl miután sokat hasunáltam HP üzleti notebook-okat, megnőttek az elvárásaim a notebook-ok anyaghasználatával, kijelzőjével és billenítűzetével szemben.

2013. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!