Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul el a játék a...

Miért nem indul el a játék a gépen?

Figyelt kérdés

Most telepítettem újra a gépemet(XP-re)és a játékok azóta nem indulnak el.Olyat ír ki a gép hogy a játéknak szüksége van egy videókártyára amely támogatja a Shader Model 3-at.

Újratelepítés előtt nem csinálta ezt mi lehet a baj?


2013. jún. 5. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Driverek fenn vannak?
2013. jún. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az oprendszer telepítése nem áll meg ott, hogy fent van a rendszer. Telepíteni kell az egyes hardverek drivereit is. Mivel ezt nem tetted meg, a játék nem látja a videokártyát, és ezért panaszkodik.
2013. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem teljes drivert raktál fel (vagy és) hiányoznak egyéb játékvezérő programok. x millio egyéb oka lehet
2013. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ahogy most néztem a gép nem érzékeli a videókártyát pedig biztos hogy van benne de nem tudom hogy lehetne feltelepíteni mert nincs hozzá CD
2013. jún. 5. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Le kell tölteni a gyártó honlapjáról. Akkor is, ha éppenséggel megvan a CD, mert azon régi, elavult van.
2013. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nah látod pajtás ezért kérek el én 7000ft-ot egy ilyen félkész gép telepítéséért. mert ez nem úgy van hogy ncore-rol letöltöm és nyomkodom a tovább gombot. ami ez után jön ott indul a szakma ;-) ezt gyakori kérdéseken nem fogod megtanulni :D
2013. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezért nem értem hogy mi a szarnak telepít windows-t olyan,aki semmit nem ért a számítógéphez.


Én is ki tudom szerelni a gázkazánból a gázszelepet,ha eldugul,de a szivárgásmentes visszarakással már lennének gondok.


Az XP-t egy 6 éves gyerek is könnyen felteszi,de az még semmi.

Driverek nélkül egy 500 ezres gép se ér többet egy 10 éves Pentium 4-től.

2013. jún. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért ne ugorjatok a nyakának, mi se úgy születtünk, hogy tudtuk.
2013. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát nem. de én special 4 évet seggeltem az iskolapadot és kismillio hardvert lezúztam mire profi lettem :D és nem aludtam addig amig rá nem jöttem hogy mi a gondja a drivernek. mondjuk akkor internete még csak a nasa-.nak volt :)
2013. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elhiheted hogy speciál nem csak neked kell seggelni a suliba... -.-"
2013. jún. 6. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!