Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alsó tápos házba milyen...

Alsó tápos házba milyen tápegységet ajánlotok 10k-ból?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 03:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
az most teljesen lényegtelen. az én hardweremhez bőven jó a 400w hexa is annál jobb tápra nincs szükség. csak azért kérdeztem rá erre a dologra mert többen írták, hogy az alsó tápos házakhoz az adott típus kábelei rövidek, de így már nem csak a házért hanem a tápért is 3-4k-val kéne többet fizetnem ami nekem nem éri meg. inkább egy csúnyácska vento meg a hexa.
2013. jún. 5. 16:46
 12/14 A kérdező kommentje:
egyébként a korábbi gépemben volt chieftech meg m-tech tápom is. Az egyik 4 a másik 9 ezerbe került mégis a chieftec halt meg előbb. az öreg gagyi még most is (4 év után) is hasít. Tehát ez a tápmizéria is olyan dolog, hogy túlságosan felfújják. Persze mivel új gépet veszek nem fogok kockáztatni egy gagyival, ezért is lesz fsp.
2013. jún. 5. 16:51
 13/14 anonim ***** válasza:

Vitte magával a gépet a Chieftec?


Egyébként nem minden Chieftec jó,vannak köztük kimondottan szar példányok is.

2013. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy Nexus RX 1K van a gépemben (63k-volt anno).


Biztos az is veszélyes mi?

2013. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!