Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb és miért? Gamer...

Dragonknight kérdése:

Melyik a jobb és miért? Gamer egér

Figyelt kérdés

Roccat Kone XTD vagy Asus gx950

[link] [link]


2013. jún. 4. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

az lenne a kérdésem, hogy milyen módszerrel fogod az egeret?

-tenyeres

-karmos

-ujjheggyel

ez az első szempont egérvásárlásnál, h ajánlani tudjak valamit is.

2013. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem tenyeres.
2013. jún. 4. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor a nagyobb méretű egerek között kellene válogatni, én az asus-t kizárnám. roccat,elég jó, az asusba csak a márkára kifizetsz 3-4 ezret... azt biztos h nem venném meg.

amibe biztos vagyok hogy egy profi egér az a Razer Deathadder ,nagyon ajánlják, a profi gamerek. nekem is razer egerem van csak én claw, meg palm grip fogást keresztezek, én egy abysuss-t használok ami ugye aprócskább, próbáltam komolyabb logitech egereket... haggyzj a logitech et, amióta razerem van másra nem is akarok gondolni.. de a roccat egerek is jók!

2013. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Roccat kone xtd vagy razer imperator
2013. jún. 5. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Razer Deathader, én biztos ezt venném az impredator, nem olyan pontos hidd el, az a 4g-s érzékelő még nem az igazi, sok külföldi fórumon irják, steelpad nélkül nemsokat ér, de még azzal használva is ink deathader.. jobb a roccat kone xtd nél is.. nagy counterstrike-sek nem váltottak impredatorra. és nemhiába. az meg h csak 3500 dpi vagy mennyi az csak egy dolog de az a szenzor az halálpontos!
2013. jún. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!