Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok meddig tuningolh...

Mit gondoltok meddig tuningolhatom még a videókártyám?

Figyelt kérdés

Most itt tartok:

[link]


És melyiket vigyem feljebb több fps elérése érdekében?


2009. okt. 7. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kártyát ne tuningold! Ez sajnos nem arra van :(
2009. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Addig amíg el nem száll a Catalyst.......

Egyébként is, 64bites memória busszal mit akarsz? Magyarul, nincs értelme a tuningnak az alacsony memóriabusz miatt.

Egy ilyen kártya nagyjából 11.000ft, ha ehhez még hozzáraktál volna kb 6.00ft-ot akkor vehettél volna egy olyan videokártyát ami ténylegesen jó játékra is.


Sapphire 4670 512MB DDR3 Lite

[link]

2009. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elnézést, nem 600 hanem 6000ft. Egy nullát lehagytam véletlenül.
2009. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó jó, sokan mondták már, de azért láttam eddig javulást, azért gondoltam hogy érdemes lenne folytatni.
2009. okt. 7. 19:09
 5/5 anonim ***** válasza:

GPU Clock 110MHZ? Az meg mi???

Egyébként addig tuningolhatod, amíg le nem ég. Ha letöltesz egy ATI Tray Toolst, abban van olyan kis progi ami "Artifactot" keres, vagyis hibát a megjelenítésben. Ezzel lehet megkeresni, hogy hol van a kártya határa, ahol még tud működni rendesen. Egy darabig legalábbis. Ha tuningolod a kártyát, rohamosan rövidíted az életét.

2009. okt. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!