Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell a Bios frissítést...

Hironnad kérdése:

Hogyan kell a Bios frissítést megoldani?

Figyelt kérdés
Venni akarok egy fx 6300-as procit, és hozzá egy [link] lapot. Sajnos felfedeztem (v inkább szerencsére), h csak bios frissítés után támogatná a procit. A kérdésem az lenne, h hogyan kell végrehajtani, a frissítést, beleteszem a procit, elindul vele, aztán egy frissítés, h minden menjen rendben, vagy esetleg egy támogatott procival elindítani, és frissíteni, aztán mehet bele az Fx 6300? Pls segítsetek, ehhez végképp hülye vagyok....

2013. jún. 3. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Így: [link]

vagy így: [link]

2013. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
okés, akkor az első verzió marad, de a bios-ba be tudok lépni úgy is, h nem támogatott processzor van a gépben?
2013. jún. 3. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Az lapfüggő.
2013. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg az érdekelne, h ennél a lapnál lehet e :)
2013. jún. 3. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menni fog alapból, 6300-at 1.6-s bios-tól támogatja amit tavaly májusban adtak ki. A gyárból mindig a legújabb bios-szal jön ki, tehát ha most veszel egy lapot boltban, 99,9% hogy frissítés nélkül is kezeli egyből.
2013. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ez a válasz teljes mértékben megnyugtató! :)
2013. jún. 3. 21:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad volt, mégegyszer nagyon köszi, gyárilag a legújabb bios-al adták kis
2013. jún. 16. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!