Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a gépen videózás közben...

Ezen a gépen videózás közben jó ez az fps minecraftba?

Figyelt kérdés

Alaplap:Gigabyte GA-P35-DS3

CPU:DualCore Intel Core 2 Duo E8400, 3000 MHz (9 x 333)

RAM:4GB

Merevlemez:500GB

Videókártya:Geforce GT 610 2GB

TÁP:m-tech KOB AP4450XA 450 W


Ezzel így 40-50 fps szokott lenni,úgy hogy néha beakad.


Kattog a winchesterem,gondolom az is lassítja.szar a tápom,ezt nem tudom lassítja e.2 magos a procim,ami nem annyira jó.És így 40-50 fps 720p be,és elég szép képed vesz fel.


A tervem venni egy 4 magos procit,egy új vinyót,egy tápot,esetleg proci hűtőt.ha ezeket így megveszem több fps-re számíthatok?esetleg e renderelési idő csökken(sony vegas?



Illetve már sokszor volt kitéve egy két kérdés ezzel a gép konfigal,nem akarok senkit idegesíteni ezzel,csak szeretnék mindent tudni ilyen dolgokról.



2013. jún. 3. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

mindenképp javulás várható

én régebben egy sima pentium dual core + gt 520 -al 30 fps.el vettem fel


most a proci core 2 quad, vga maradt ugyanaz, és most 60 fps.el veszek fel

2013. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

hát ha komolyan akarsz videózni akkor vegyél bele +4GB ramot

mert alig van ram a videókártyád miatt , és ajánlom vegyél más videókártyát mert ez gyenge ( úgy a kártyád 20ezret ér , ha eladnád vagy gyüjtenél akkor tudnál venni egy normális vidikarit)

A mostani géped a renderelésre nem annyira jó csak a villanyszámla fog nőni.Ajánlom ha gyorsan akarsz renderelni szerez be egy normális videókártyát ( ez a videókártya tudtommal film nézésre jó , 50ezer körül már tudnál venni olyat ami csökkenti a renderelést).Ha van esetleg pénzed ajánlom hogy vegyél egy i7es procit mert azzal kevesebb lesz az idő hogy lerenderelje a videóidat

2013. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!