Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van a laptopomba 2 videokártya...

Van a laptopomba 2 videokártya egy nvidia és egy intel na de az intelt használja azzal dolgozik és az nvidia jobb hogy tudnám megcsinálni hogy az nvidia használja vagy az legyen az alapértelmezett vagy tudomisén?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szüksége van az erősebbik vga-ra, automatikusan átvált.
2013. jún. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Feltéve, hogy a drivereke a helyén vannak. A helyén vannak?

Miből gondolod, hogy az intelt használja?

2013. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lényeg hogy a gyári driver legyen rajta.
2013. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Onnan veszem hogy fel akartam tenni a need for speed the run-t igaz ha jó is lesz a másik vidi kari nem fogom feltenni mert ezt a választ kaptam arra hogy jó e több embertől is : "az egy nagy rakat szar" és szerintem a helyén vannak a driverek mert van egy nvidias valami a jobb alsóba és számítástechnikai boltba lett minden rátéve
2013. jún. 3. 16:44
 5/5 A kérdező kommentje:
ja az kimaradt hogy ki írta mielőtt nekiálltam telepíteni hogy minden jó de a video kártya miatt csak minimális grafikába tudok vele játszani meg pirosan villogott
2013. jún. 3. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!