Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 5-10 perc játék után 12-14...

5-10 perc játék után 12-14 FPS? Mitől lehet ez? Már mindent megpróbáltunk.

Figyelt kérdés

Nah tehát felvázolom a sztoryt :


Nekem és a haveromnak ugyan olyan videókártyánk van GF9600M GT,Nekem van egy Intel Core 2 Duo 2MB cache (NEKI PEDIG VAN EGY ILYEN : IntelŸ Core™2 Duo Processor T9400

(6M Cache, 2.53 GHz, 1066 MHz FSB)J és nekem 3GB Ram van DDR2-es) NEKI PEDIG 4GB DDR3-mas

Már mindent megpróbáltunk Uj driver,Új windows 7 64 bites minden egyéb segéd programot is ...


Nah akkor rátérek a lényegre

Mikor elindul neki a játék akkor jól fut nem laggol...

Miért van a haverom gépén 5-10 perc játék után 12-14 fps van... Mikor az én sokkal rosszab gépemen pedig 25-35 fps van és nem laggolok ...

Tényleg mindent megpróbáltunk már és nem értjük mitől lehet ez..(a játék 5-10 perc mulva mindig lemegy kritikus FPS -re !

Kérlek segitsetek!:))


2013. jún. 3. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Melegedés? Tápegység?
2013. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
Néztetek melegedési értékeket? Ha elégtelen a hűtés az Intel procik visszakapcsolnak.
2013. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hőfokokkal mi a helyzet
2013. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pontosítok és egy Laptopról van szó ! És hő fok is elég jó!
2013. jún. 3. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki rájött hogy laptorol van szócaz "M" miatt...szeritem is a melegedés lesz a ludas...kapd szét portalanitsd és pasztázd.
2013. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy pasztázni is kell majd...
2013. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!