Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amikor filmet írok miért fagy...

Amikor filmet írok miért fagy le a számítógép?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezer meg egy oka lehet: Hibás író, hibás táp, hibás memória, hibás írópogram, hibás oprendszer. Így elsőre...
2013. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a gond ha elviszem szervizbe a számítógépet csak lehúzzák az ügyfelet inkább én próbálom megcsinálni. Emberség nincs bennük!
2013. jún. 3. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha vacak a táp,előfordulhat hogy az író úgy leterheli,hogy lefagy a gép.


Mi a konfig,és mi a táp pontos típusa?

2013. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen lefagy, megáll az írás és kuka a lemez, vagy arra gondolsz, hogy addig nagyon lelassul, és mást nem tud csinálni, majd az írás befejeztével rendbe jön?
2013. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

K, nem feltétlenül kell magadból kiindulni. A szerviz nem attól lesz életképes, hogy lehúzza az ügyfeleket, hanem attól, hogy lesznek visszatérő ügyfelei.

Az informatika is csak egy szakma, 0 tudással, eszközök nélkül nem fogod megoldani a problémát.

Persze ha megvan az elszántság és az infrastruktúra, akkor hajrá! Tegyél a gépbe egy másik írót és próbáld ki úgy, ezzel párhuzamosan tedd az írót egy másik gépbe és úgy is próbáld ki. Ebből már elég sok mindennek ki kell derülnie.

2013. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vazeretti ezt tapasztaltam!!!!!!!!!!!!!!!!

Negatívra nem vagyok kíváncsi!!!!!!!!

2013. jún. 3. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!