Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lenne érdemes a számító...

Hogyan lenne érdemes a számítógépemet bővíteni?

Figyelt kérdés

Alaplap:Asus P5WD2-E Premium

CPU:Celeron D 345J

RAM:1 GB DDR2 800 Mhz

VGA:Nvidia GF 7300 GT

Táp:Chieftec CTG40080PB


A tápot nemrég vásároltam.Úgy tudom,hogy jó minőségű.Illetve van egy 8800GTX videókártyám amit még nem használok,mert szerintem gyenge a processzor.Leginkább játszani szoktam a gépemen.Annyinak örülnék ha futna rajta a Mafia2.



2013. jún. 2. 11:57
 1/7 lindmayer ***** válasza:
48%

hú, az egy marha jó játék

a táp tényleg jó

amúgy azon kívül mindent cserélni kéne, pontosabban, nem éri meg fejlesztgetni

2013. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 magos procit érdemes bele venni?Nincs pénzem kompletten új gépet venni.A Mafia2 pedig tényleg jó.De letölteni nem merem.Megvenni meg pláne nem.Szerintem el sem indulna a jelenlegi állapotok mellet.
2013. jún. 2. 12:16
 3/7 cyanogenmod ***** válasza:
érdemes 2 magosat bele venni ha az nem dual core hanem mondjuk core 2 duo, mert azok már simán kihajtja neked a 8800-at. vegyél bele még 2gb ramot és mondjuk egy E6750 procit mert az árban nem olyan vészes és mégis csak 4mb cache. vagy ha van kicsit több pénzed akkor mondjuk e8400.
2013. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rasta Joint ***** válasza:

[link]


Az alaplap maximum Pentium D processzorokat támogat.Az jobb mint a mostanid, és szerintem úgy ahogy menne vele a Mafia2. pl: egy Pentium D 925 pár ezerért már beszerezhető. Illetve nem ártana bele még +2GB RAM.

2013. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Veszek bele 4 giga memóriát.Vagy vegyek a mostani mellé 3 gigát?Nem lesz belőle baj ha nem egyformák?
2013. jún. 2. 12:24
 6/7 levis56 ***** válasza:
Az ideális a2x2 gb memo lenne de ha veszel még három gb-ot arra ügyelj,hogy 800 mhz-es legyen mert ha alacsonyabb órajelüt teszel a 800 mhz-es mellé akkor az is alacsonyabb frekvencián fog futni.Kérdés,hogy hány memo foglalatod van.
2013. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4db foglalatom van.Szerintem meg is veszem a cuccokat mielőtt késő.
2013. jún. 2. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!