Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ref gtx580-nál normális a 85...

Ref gtx580-nál normális a 85 fok játékban?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
65-70 Cfok felett vga-nál én már sokallom.
2013. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ref kártya ugyhogy egy ventivel szerintem simán lehet ennyi.bár ref hűtésű karival még sosem volt dolgom csak hallottam a hőmérsékletükről
2013. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Énis sokallom ,ezért kérdem, hogy nem sok-e ez neki?
2013. jún. 1. 21:03
 4/5 JuhászDork ***** válasza:

nekem funmarkal ennyi a ref hd 6870-em.

sapphire trixxel tudom szabályozni a ventijét,úgy 75 foknál megáll. ehez kb 80%-on kell hogy mennyen a ventije.

2013. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha azt veszed 8800 ultra felmegy van mikor 110 fokig haverom nak olyan van és hát nem kell télen radiátor a szobájába csak egy kis far cry 3-al való játék, az más kérdés hogy ez nem tesz jót a kártyának dehát a 8800-ak ennyire melegednem ....a tied meg ha nem megy 90-95 fok fölké akkor ne aggódj.

Én azért leszedném a hűtést és jó alaposan kifujatnám kompresszorral +lemosnám a régi pasztát(ami gondolom eredeti)és ujrapasztáznám

2013. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!