Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti hány évente cserélitek le...

Ti hány évente cserélitek le a pc-teket és a mobiltelefonotokat?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pc-t 2-3 évenete, de egyes alkatrészeket előbb kell, mobilt talán 6 évente :P
2013. jún. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az ez előtti pc-met 6 év után cseréltem le. ez most 2 éves.

mobilt meg 2 évente.

2013. jún. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában egy gép nálam nem bírja egy évig, valamit folyton cserélek benne. A teló olyan 2 évig bírja náalm.:)
2013. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A jelenleg használt asztali számítógépem 9éves.

Fél évvel ezelőtt vettem egy újat, azonban nemigen használom, gondok vannak vele (hálózati problémák, konkrétan szakadozó PPPoE kapcsolat, amit sehogy nem tudok megoldani).

Mobiltelefont nem használok.

2013. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
PC-t nem cserélek le. Mindig bővítgetem, fejlesztem. Így sosincs olyan érzésem, hogy korszerűtlen gépem van. Tavaly 4magos CPU került bele, idén a memóriát dupláztam 8 GB-ra. Majd jövőre is lesz valami.
2013. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az okostelefonok megjelenése előtt évente cseréltem őket, most jól elvagyok a Samsung S1 telefonommal ami már megvan több mint egy éve és nem tervezem, hogy cserélni fogom a közeljövőben.

2-3 évente cseréltem a számítógépeket de most már nincs időm játszani, most csak filmnézésre, és közösségi oldalak látogatására használom. Tehát nem kell erős videókártya vagy több magos proci. Szerintem így kb 5 évente fogom cserélni. Hamarabb csak akkor ha elromlik.

2013. okt. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!