Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Túlélhette a külső meghajtóm...

Túlélhette a külső meghajtóm a zuhanást?

Figyelt kérdés
Teljesen elkenődtem, mert nem olcsó dolog, és pár hónappal ezelőtt már tönkrement így egy. Az bekapcsolt állapotban esett, utána kattogó hang és vége is. (Ugyan ilyenkor elméletileg már lehetetlen róla az adatmentés, viszont nekem volt szerencsém olyan szerelőhöz, akinek sikerült!). A mostani ki volt kapcsolva (nem volt áram alatt), amikor lerántottam. Számítógép nem ismeri fel, nem ad ki semmilyen hangot. Számítógép magát a csatlakozást jelzi (amikor rádugunk valamit). Holnap viszem szerelőhöz, de mire számítsak? Talán menthető?
2013. máj. 31. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden menthető. Csak pénz kérdése.
2013. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az adat biztosan menthető,de a HDD nem valószínű.


Legközelebb ragaszd oda.

2013. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy a HDD-ben csak elcsúszott az olvasófej? Vagy ilyesmi? Az adat (amint írtam is) az előző vinyomnál is menthető volt, és 2000 Ft-ot fizettem érte. Bár tény, hogy előtte 2 helyen is azt mondták, dobjam ki ahogy van.
2013. máj. 31. 22:45
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha ez a 3. amit elbäszol, kezdj el gondolkodni, hogy egy játéktelefon nem lenne-e jobb, azt lehet dobálni.
2013. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem egy szóval se írtam, hogy 3. De azt is hozzátenném, hogy nem a számítógép előtt ülve löktem le. Nem mintha ez a kérdéshez tartozna.
2013. máj. 31. 23:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs, második.
2013. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Esetleg a nyakadba köthetnéd, mint a kisgyerekek a kapukulcsot...
2013. máj. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az idióta válaszokat (tisztelet a kivételnek). Úgy látom ti még soha nem löktetek le semmit, nem rántottatok le semmit (például festésnél a létra lábával, ami beleakadt a vezetékbe - akkora asztalról amire csak a monitor és az fér). Ja, igen. Akkor itt mesélném el, hogy az előzőnél még asztal se volt amire rakjam, csak egy nagyobb szék. Amihez meg hozzáértem és már zuhant is. Nem mindenkinek telik ám drága nagy íróasztalra, vagy akkora szobára amibe íróasztal is fér! Mert arról valóban nehéz lelökni vagy lerántani!
2013. jún. 1. 10:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt inkább hagyjuk. Ha nekem nem telik még íróasztalra sem, akkor még inkább vigyázok a vinyómra, mert arra ezek szerint telik, rövid időn belül kettőre is. El kell olyan helyre tenni - főleg festéskor!!! - hogy véletlenül se essen le oszt jónapot. Lehet nem egyetérteni...
2013. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!