Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani ilyen...

Tudnátok ajánlani ilyen laptopot? [többi lent]

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hamarosan jön a ballagásom, és valószínűleg az ott befolyt összegből + abból, ami a mostani laptopom eladásából bejön egy új laptopot fogok venni. Na de milyet? Olyan laptopot szeretnék, ami max. 130 ezerből megvan, részletfizetéssel. Hogy milyen minőséget szeretnék? Olyat, amivel gond nélkül tudok játszani [Gond nélkül = stabil 35 fps] a viszonylag újnak számító játékokkal. Mit értek ezalatt? Battlefield 3, Simcity (2013), League Of Legends, és hasonló, közepes(nek mondható) gépigényű játékok. Persze nem csak erre használnám, hanem interneteznék is, beleértve a fullHD-s youtube videókat. Ja, és még egy fontos dolog! Nem elég az nekem, hogy vigye szépen a játékokat, de 1 óra alatt túlmelegedjen, és "meghaljon", hanem úgy vigye, hogy azzal ténylegesen játszani (értsd: 3-4 órát) is lehessen. Ilyen laptopot keresek én. Remélem, hogy tudtok segíteni, előre is köszönöm! [14/F, Tatabánya]

2013. máj. 31. 19:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
8%-al meg főleg.
2013. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
És hogy mit vettem helyette? Intel core i3-3220. Na arra mond, hogy szar...
2013. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem szar.


Csak hülyeség AM3+ lap után LGA1155-t venni.


De mit vártál?

FX4xxx Athlon x3 szint.

2013. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Hát.. nem éppen. Az FX-4170 az összes Athlonnal kezdődő AMD processzornál jobb..

[link]

2013. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A teszt lószart nem ér,meg se nézem.
2013. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!