Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akadozik az egerem?

Miért akadozik az egerem?

Figyelt kérdés

Körülbelül két napja hogy elkezdte. Minden percben belassul 8-10 másodpercre majd megy tovább, 1 perc múlva pedig csinálja megint. Utána olvasgattam, kipróbáltam másik egérrel azzal is ugyanúgy csinálja. Azt is olvastam valahol, hogy zsíros az asztal, úgyhogy áttörölgettem, de ugyanúgy csinálja, utána az elemre gyanakodtam feltöltöttem őket ugyanúgy csinálta tovább, vettem bele újakat azokkal is. Egyéb ötletek, hogy miért csinálja ezt?

Amúgy USB-s az egér. Előre is köszönöm!



2013. máj. 30. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
eddig nekem is volt ilyen problémám,de csak is kizárólag vezeték nélküli egérnél,ezért is szoktam le róluk...
2013. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gép USB csatlakozójával minden rendben van?
2013. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Körülbelül fél éves a gép, szinte alig használom az usb-t kivéve az egér megy róla, meg néha külső hdd-re teszek át pár filmet, ennyi. Úgyhogy nem hiszem hogy bármi lenne az USB-vel.
2013. máj. 30. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!