Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szenvedhet-e maradandó károsod...

Szenvedhet-e maradandó károsodást a processzor, ha pár hétig 70° feletti hömérsékleten ment? Mi a véleményetek arról, hogy amikor kitakarítottam a hűtöjét, megsütötte a kezem a hűtöborda?

Figyelt kérdés
Ez egy Dualcore-os Pentium proci lenne,s hosszú idö után takarìtottam ki a ventijét,mert fagyogatott a gép.Nagyon durván nézett ki,aztán újrapasztáztam de ìgy is 80-85°-os!Lehet hogy a hûtöt kinyìrta volna a hosszú idön keresztül porban történö mûködés,s ma már nem tudja leadni azt a teljesìtményt amit egykor?

#Processzor felmelegedés #hûtöventillátor #hûtöborda #processzor hûtö
2013. máj. 30. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
lehetséges...ezért kell takarítani én személy szerint 2 hetente takarítom mind a proci hűtőt mind a vga hűtőit jobb megelőzni a bajt
2013. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 levis56 ***** válasza:
Próbálj állítani a hűtő fordulat számán a biosban,ha forog egyálltalán.Takarítás és pasztázás után magas ez a hő,esetleg nézd meg pasztázás után rendesen a helyén van a hűtő?
2013. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kéthetente halál felesleges hacsak nem valami asztalos műhelyben van a gép.Kéthavonta vagy félévente bőven elég takarítani.
2013. máj. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
köszönjük 42%...még mindig jobb 2 hetente takarítani mint fél vagy 1 évig nem. Nem azt mondtam hogy pasztázza 2 hetente hanem hogy fújja ki a port...nem kell ahoz asztalos műhely hogy porosodjon
2013. máj. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hiába 42%osozol ugyanis csak ebben a témában írok komoylan tehát ettől függetlenül is hülyeség amit írsz. Felesleges 2 hetente takarítgatni.
2013. máj. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha néha figyeli az ember egy programmal, AIDA vagy Hwmonitor, heti 1x ránézek, és ha azt látom hogy már melegebb mint kellene, akkor takarítok.
2013. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!