Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a monitor jó választás?

Lopokus kérdése:

Ez a monitor jó választás?

Figyelt kérdés

[link]

A lényeg az lenne hogy szép színe legyen, és a láthatósági szög is viszonylag jó legyen



2013. máj. 29. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen jó választás :)
2013. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Szerintem pocsék választás.

-nem a monitorral van bajom, hanem az árával.

LG D2343 -erre keress rá.

Ugyan úgy 23" Full HD, sőőőt! Még egy ötössel drágább is.

Viszont ezért kapsz hozzá egy pár szemüveget, és 3D megjelenést. Bármilyen megjelenített képet át tud konvertálni 3D-re, így a régi játékokat is térhatással tudod élvezni. (Persze azért nem mindet lehet úgy élvezni)

Színben profi, betekintési szög szintúgy. Kontrasztaránnyal sincs baj. (Természetesen szemüvegen keresztül, azért már sötétebb)

DualPlay támogatás= Osztott képernyős játékokkal úgy tudtok ketten játszani, ezen az egíy monitoron, h a másik képét nem látjátok, a saját képeteket, meg nem fél, hanem egész monitirin élvezhetitek (Ehez be kell szerezni DualPlay szemüveget!!! a 2db ára kb 5ezer)

Én a helyedben rászánnám azt a +5ezret!

2013. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezek az olcsó 3D monitorok egy rakat sz@rok. olvass róluk tesztet
2013. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Rakat szarnak nem mondanám.


Nekem DM2352 van.

A valódi 3D tartalom nagyon kafa.


Viszont ne reklámozzuk már ezt a 2D-->3D konvertálást,mert egy baromság.


Semmilyen térhatást sem ad.

Nem is adhat,mert nem ismeri a térbeli információkat.

2013. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem jött be. kb csak akkor látod 3D ben ha pont szemben ülsz vele. kicsit elmozdítottam a fejem sehol semmi. hát kösz de én ebből nem kérek. nem beszélve arról hogy a kép is pocsékabb a szűrő miatt mint a normál IPS monitoron.
2013. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én se a 3D miatt vettem,alapjában egy IPS paneles MonitorTV-t kerestem,de +3000FT volt akkoriban a 3D verzió,így azt vettem.


Nem igen használom a 3D-t egyébként,nem akkora durranás.

2013. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát ezeken nem de viszont az LG Cinema 3D TV tényleg jó. de ezek a monitorok. háááát nekem nem kéne.
2013. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
először énis azt hittem hogy hú de fasza. de mikor megláttam élőben :)
2013. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem közepes választás, mindennek vannak hátrányai, illetve előnyei. De van tapasztalatom IPS kijelzővel, ezért azt mondom, hogy gyönyörű színeket kapsz, a betekintési szög is elég jó.
2013. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!