Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mik a legjobb játékok amik...

Mik a legjobb játékok amik elfutnának a laptopomon? Olyan min 20-30fps-sel szémoljatok kérlek és ne 60-al mert az nekem annyira nem fontos!

Figyelt kérdés

a gépem adatai:

proci: 2 x 1,7ghz amd e2-1800 apu

ram: 2x2gb kingston 1333mhz ddr3

VIDEÓKÁRTYA: AMD RADEON HD 7470M 1GB (ddr3 vram van rajta)


64bit-es windows7

320gb ssd

amúgy ez egy asus x53br-sx093v típusu cucc!



és hogy ha fejleszenék a gépemen (lehet hogy fogok) mit vegyek bele?


köszi a segítséget :-)



2013. máj. 28. 19:27
 1/6 Oerlikon válasza:
Fifa 13 F1 2011-2012 ezek mennének és az ezzel egy szintű gépigényű játékok (bár az f1 2012 nem akar működni ultimateval nekem sem megy)
2013. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

a procid kicsit gyenge, de amugy jó gép lenne...

league of legends, wow stb ezekhez hasonló játék biztos futna

gta, asssassins creed 3, ....

2013. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

milyen típusú játékot szoktál játszani?

Egyébként ezen a gépen kb. nincs mit bővíteni, mert minden maxon van... na jó a ramot fel tudod nyomni 2x4GB-ra, de az a játék, ami annyit zabálna, az már a proci miatt szaggatni fog szerintem.

2013. máj. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Az FPS fontos!!! A 30 egy elég alacsony szám, a 60 se sok. Bár az emberi szem kb. 30 FPS-el "müködik", mégis kb 80 az a szám amire azt lehet mondani hogy folyamatos kép.


2. Ezen a gépen valóban nem sokat lehet már javítani.


3. Nem írtad milyen stílusú játékok érdekelnének. Így a lehetőségek száma magas. Nehéz így tippeket adni. legalább a kategóriát add meg(Fps, Tps, Rts, Sport, Platform, stb.)


4. Ha felmész pl. a youtube-ra, és beírod mondjuk azt hogy "pc game gameplay" akkor rengeteg játékot tudsz megnézni. Aztán ha tetszik valamelyik akkor előveszed a "guglit(aki jóbarát)" és a kiválasztott játék nevére keresel rá, kiegészítve azzal hogy "gépigény". Sztem a többit te is kitalálod.

2013. máj. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

az autós és az fps játékokat szeretem :-)


köszönöm a válaszokat, kiegészíteném azzal a dolgot hogy utánanéztem és a gépen NAGYON procilimites úgyhogy szerintem azt fogok venni...


szóval ha lehet minél obb grafika és kicsi processzorhasználat lenne az ideális!!!!!

2013. máj. 31. 12:06
 6/6 anonim ***** válasza:
nem cserélhető ebben a laptopban a processzor
2013. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!