Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok a gamer egerekről?

Mit gondoltok a gamer egerekről?

Figyelt kérdés
Mivel tudnak többet nyújtani a játékokban mint egy tescos 500 forintos Genius vagy Logitech egér?Vásárlásnál milyen tulajdonságait kell nézni?Esetleg tudnátok is ajánlani egyet?Max 7 ezerig.
2013. máj. 24. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
a márka már alapból megdobja az árát, világít a sötétben+1000 ft és van rajta néhány plusz gomb
2013. máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

+1 a tescos ra :-D

Nem az eger szamit jatekok teren, hanem hogy mennyire tudsz jatszani. :)

2013. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Számít az érzékelő, persze, aki tud játszani gagyival is tud. Én 8k-ért szereztem egy Logitech G400-at, ezt most nem lehet megcsinálni... Viszont ennyiért ez az egér megérte, és igenis azért lehet precízebben, kényelmesebben játszani, mint a Tescossal. Bár haverom szerint nem, és lehet belőlem is az a +7000 Ft beszél... Azt mondom, ha van lehetőséged próbálj ki egy jobb gamer egeret - Ha Neked bejön veszel, ha nem maradsz a Tesconál... Én ezt javaslom.:)
2013. máj. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat :) Olyanokat olvastam hogy sokkal gördülékenyebbek, kényelmesebbek és gyorsabb az egérmutatójuk is.
2013. máj. 25. 08:07
 5/8 anonim ***** válasza:

A normális, jó szenzor a legnagyobb előny, ezeknél nem futsz két percenként különböző anomáliákba, de a tévhitekkel szemben nem minden drága csicsás szar gamer egér, sőt. Egy microsoft wheel mouse optical 1.1a sokkalta gamer egér mint egy Genius Gila, persze nem ránézésre. Aztán ott van az egész felépítése, ezek a kacatok még abban se remekelnek.


"Vásárlásnál milyen tulajdonságait kell nézni?"

Két legfontosabb a jó szenzor és a kényelem.

2013. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A Szenzor tulajdonsága a DPI igaz?Annál is minél nagyobb annál jobb,gyorsabb?
2013. máj. 25. 08:30
 7/8 anonim ***** válasza:

A szenzortól függ, de nem attól lesz jó, pontos egy szenzor.

Ez a szám azt jelöli, hogy 1 inch-nyi mozgatás során hány elkülönített pontot érzékel a szenzor. Minél nagyobb annál többet, annál "gyorsabb", de nem annál jobb. Ez egyén kérdése, az átlag 800-1600-at használ, de vannak végletek(low/high sens), de a mai divat értékek 4000+ már mondhatni csak vannak. Szóval itt olyan nincs, hogy jobb, ez személy függő te melyiket szereted.

1hsz-ből elég sokat lehet tanulni ezekről:

[link]

2013. máj. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi :)
2013. máj. 25. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!