Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki rendelt már iponról,...

Valaki rendelt már iponról, pcxről konfigot?

Figyelt kérdés
mi a tapasztalat? :)
2013. máj. 24. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható mind a két webshop.
2013. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És igen,én is rendeltem,meg szerintem még úgy az emberek javarésze erről a két helyről szokott rendelni hardvert.
2013. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lindmayer ***** válasza:

iponrol igen, semmi baj nem volt

rendesek, korrektek

mi másért lennének ők a piacvezető gépösszerakó cégek?

2013. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én iponról rendeltem a mostani gépemhez eddig mindent (még egérpadot is:D). Szerintem Magyarországon az egyik legjobb hely, számítógép alkatrészek, perifériák vásárlásához.
2013. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Iponról is rendeltem már de onnan nem sokat.


A tesóm laptopja, tabletje, és az én gépemet a PCX-ből rendeltem, nagyon korrektek.

PCX gariztatásban is korrekt volt, hisz mit ad isten kikellett h próbáljam :(


Corsair Vengeance ramom, 2 hónap után rossz lett, és a tesóm Asus notebookja pedig alaplapos kb fél év után. Volt háztól-házig garanciám, szoltam a pcx-nek és másnap jött is a futár. A termékek cseréje is rendben volt.

Nagyoon korrekt bolt. Ajánlom mindenkinek és az áraik is kiválóak.


Iponról ez ügyben nem tudok nyilatkozni, mert amit ott rendeltem az működik, remélem nem is kell igénybe vennem a garanciáztatást.


Mind2 kiváló és korrekt.

2013. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!