Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kicseréltem, majd vissza a...

Kicseréltem, majd vissza a RAMokat és 3 hosszút sípol a alaplap?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a 3 sípolás azt jelenti, hogy igazítsam be őket jól a helyükre, de ez sem segít.

2 számitógépem van, kíváncsiságból át tettem 1 gigát, de amikor az előzőt be akartam kapcsolni nem működött. Azután vissza tettem azt, amit kivettem és azzal sem megy. Mi lehet a baj?

Köszönöm előre is! :(



2013. máj. 23. 14:05
 1/3 A kérdező kommentje:
lehet, hogy nem 3 hosszú, hanem 3 rövid. nem igazán értek hozzá sajnos.
2013. máj. 23. 14:08
 2/3 anonim ***** válasza:
a 3 sípolás memória hibát jelent, ami nem csak attól lehet hogy rosszul van a helyén a RAM, hanem attól is hogy hibás a RAM vagy a RAM foglalat. ha másik gépben se megy az a modul, akkor valószínűleg a memória lesz a hibás.
2013. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem tudom mi lehet, mert a másik gépben minden működik tökéletesen. a modul meg csak nem romlik el azonnal egy csere után. köszönöm mindenesetre
2013. máj. 23. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!