Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptop márkák a legjobb...

Milyen laptop márkák a legjobbak? A fujitsu közéjük tartozik?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Asus
2013. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Fujitsu nagyon jónak számít, de nem keverendő össze a Fujitsu-Siemens rettenetekkel.


Ha jót akarsz, akkor Lenovo, Dell, HP. Nem feltétlenül ebben a sorrendben. De azt tartsd szem előtt, hogy csodák nincseneek.

Amit kevés pénzből ki tudnak hozni, annál valahol spóroltak. Anyag, hardver, szoftver. Az első kettő a gázos, mert a laptopok természetüknél fogva nem nagyon bővíthetők.


Általában 150K körül vannak azok a darabok, amik vállalható minőséget képviselnek.

2013. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hali!

Magyarországon én a helyedben Dell vagy Lenovo gépek közül választanék, mivel az esetleges szervizelésre is gondolni kell és pl.: az Asus vagy Acer laptopoknak nincs garanciás szervizelése Mo-n!

Én majdnem 1 éve vettem egy Dell lapost 225000-ért és szerintem jó gép!

2013. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nekem88 válasza:

Fujitsu ...Inkább mást. Bár igen a siemenses korszakban verhetetlenül ócskák voltak.Hűtésük 0.Ahol szívta volna a levegőt levolt fedve.Ez kész vicc,de komoly.Gpu alap hőmérséklete win7 allatt majdnem 70c volt...Meg is halt :)

Hp,Dell,Asus,Sony ezek elég jó minőségüek szerintem.Ha adhatok tanácsot,inkább üzleti szériásat vegyél.Sokkal masszívabbak,jobb hűtéssel.Csak figyelj a videóteljesítményre!

2013. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!