Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP301 EREDETI ( amit a nyomtat...

HP301 EREDETI ( amit a nyomtatóhoz adnak vásárláskor ) patront újra töltöm akkor fogok tudni vele nyomtatni?

Figyelt kérdés
kerestem neten több helyen is választ a kérdésemre de két választ is találtam volt ahol azt írták hogy nem lehet után tölteni azt amit vele adtak meg volt ahol azt hogy igen volt ahol azt írták hogy resetelni kell volt ahol azt írták hogy nem kell mert nem szügséges megint másol meg hogy szerezzek be 3 vagy 4 patront az ujratöltött kapott patron mellé és pakoljam be őket sorba és utána menni fog... na de akkor most hogy is van ez?

2013. máj. 21. 09:26
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi kimaradt még egy... volt ahol azt írták hogy fogok tudni nyomtatni csak hibaüzenetekkel fog bombázni hogy cseréljek patront....
2013. máj. 21. 09:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Újra lehet töltetni és működni is fog, hisz ha nem műkődne mi értelme lenne az újratöltésnek
2013. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jelenleg olyan alap nyomtatóm van amihez 21 es patron kell és már több éves és mindig úgy töltöm ujra de az eredeti patronját még nem töltöttem ujra hanem vettem másikat ( akkor még nem tudtam hogy van lehetőség ujratöltésre ) és az utána vásárolt patronokat egy idelye már ujratöltöm... nincs is velük baj... de az eredeti patronnal sajnos ( amit kipróbálásra adnak mellé ) nincs tapasztalatom és ráadásul sehol sem kapok normális választ mert van aki azt írja hogy után lehet tölteni van aki azt hogy nem mert valami nemtudom mi van benne gyárilag ami ezeket a patronokat nem engedi hogy használjam... hiába van benne tinta... jelenleg vn itthon 30 mili tintám amit tudnék bele tenni és azért jólenne ha nem kellene 3-4 ezerért venni még egy uj patront us bele meg ottvan még a színes is ami még lehet hogy több is
2013. máj. 22. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!