Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen controllert vegyek...

Milyen controllert vegyek PC-re és PS3-ra?

Figyelt kérdés

A haveromnak van egy PS3-a de nekem PC-m és amio át megyek hozzá gondba vagyunk h mivel játszunk mert csak 1 controller van.

És milyet vegyek? xbox360-asat vagy ps3-asat ami működik pc-n és ps3on egyaránt?


Azt tudom , hogy az xbox360-t sok játék támogatja: pl.: Cod5 crysis warhead cak ezeket tudom igy fejlből mert ezekre rá is volt írva:D

És még melyik cod részeket támogatja? vagy más játékokat?

és kell-e hozzá valamien driver vagy valami , és az működik normálisan PS3-on?

Úgy értem , hogy Pl. egy Cod Black ops esetében.

L1 célzás L2 spec.gránát R1 lövés R2 granyó stb. na és ,hogy ezek nem cserélődnek fel?


Na a PS3 controllerrel kapcsolatban annyi a kérdésem , hogy működik-e egyáltalán pc-n?

és ha kell miylen driver kell?


Legyetek szivesek tapasztalatokat is írjatok!!



2013. máj. 20. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
PS3 kontroller nem tudom, hogy működik-e, keress utána youtube-n. De az xbox kontroller minden olyan játékon működik, amit xbox-ra is kiadtak (tehát a játékok 90%-a), és nagyon profi. Nekem sokkal jobban bejön az xbox irányítója. Sokkal jobbnak érzem, de ez egyén kérdése. Próbáld ki mind a kettőt, amelyik jobban tetszik, azt vegyed. És PC-re 1000% kompatibilis.
2013. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És az xbox controller Ps3ra működik , és pc-re semmi driver nem kell?
2013. máj. 20. 21:21
 3/9 anonim ***** válasza:

PS3 joy működik pc-n azt hiszem motionJoy a program neve.

Pc-s joyok töbsége működik ps3-on.

2013. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez igaz.De az Xbox kontrollert nem fogod tudni a PS3-hoz csatlakoztatni.
2013. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Télleg? De az xbox controllere nem USB-s? Mert ha szerintem működik mert egy genius-ossal játszottunk és az is működött (igaz a irányítás fordítva volt). Ha meg a vezeték nélkülire gondolsz nem oylat akarok venni hanem vezetékeset.
2013. máj. 25. 19:55
 6/9 anonim ***** válasza:
mind2 jo pc re de a masik konzolra nem kiveve ha pc re van a kontroller.
2013. máj. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Xbox az USB-vel csatlakozik de a PS3 szerintem nem.Házilag meg kellene bütykölni,hogy működjön.De nem működhet,mivel még a gombkiosztás sem egyforma.
2013. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ps3 joystickja is usb-s.

De nem amiatt nem fog működni hanem mer elvileg más jelet közvetít.

a PS és pc biztosan más jelet közvetít (tapasztalat).

2013. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyél ps3 joy-t, ahhoz hogy te pcn használd majd felteszel motion joynevű progit és minden tuti
2013. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!