Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alaplapomon (Asus P5LD2-X/1...

Az alaplapomon (Asus P5LD2-X/1333) a memória-slotok közelében van 2 db 1500uF/6,3 V-os kondi, amelyek melegednek és már púposak is. Mi lehet ebből?

Figyelt kérdés
Mármint milyen probléma? És mi ilyenkor a teendő ?

2013. máj. 20. 10:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Elírtam, az elkók 3300 uF-osak. És ha kicserélném őket 2200-asokra, lenne valami probléma belőle?
2013. máj. 20. 10:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Soha ne cseréld gyengébbre a kondikat!!! Ha 3300 uF es kondik vannak benn ugyan olyanra kell cserélni vagy erősebbre (PL 3500uF.). A hőmérséklet tűrő képességére is figyelj 105 fokot bírjanak celsius ban. Egyébként ha nem cseréled ki őket előbb utóbb egy csatt és valamelyik eltávozik az örök vadászmezőkre és rosszabb esetben a ramokat is viszi magával. HA MÁR PÚPOSAK ÉS MELEGEDNEK NE HASZNÁLD A GÉPET MERT VESZÉLYES A HGARDVEREKRE NÉZVE FŐLEG AZ ÉRZÉKENY FÉLVEZETŐK SÍNYLIK MEG A SZŰRETLEN TÁPOT.
2013. máj. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hardverelemeknél becsúszott egy plusz g betű sorry. :3
2013. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na elég szétszórt vagyok az egyik kérdés még pedig, hogy mit kell tenni kimaradt. Ki kell őket minél előbb cserélni vagy ha nem akkor új alaplapot kell venni.
2013. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értékes választ, meg fogom szívlelni. A poén az az egészben, hogy most vettem a lapot, fejlesztés címén (használtan), és utólag vettem észre ezeket a dolgokat.

Azt hiszem, belevágok a kondicserébe.

2013. máj. 20. 14:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha használtan veszel alaplapot mindig nézd át a kondikat én is jártam már hasonló képen :3 Egy egyébként örülök, hogy segítettem.
2013. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!