Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol érdemes komplett gépet...

Hol érdemes komplett gépet rendelni?

Figyelt kérdés

Természetesen a gép konfigot én választanám ki, ők összeszerelik (mivel nem értek hozzá). Elsődleges szempont hogy azt kapjam amiért fizetek, aztán az ár. Nem vagyok jártas ilyen téren, ezért kérném a segítségeteket. (Grando? Bluechip? ComputerPremium? egyéb?)

Vagy inkább a nekem tetsző alkatrészeket rendeljem meg onnan ahol a legolcsóbb? De akkor mindnél külön postaköltséget is kell fizetni, plusz még egy hozzáértővel összerakatni, tehát ugyanott vagyok szerintem árban (mivel nem 10 ezrekkel olcsóbbak az alkatrészek egyik helyen).



2013. máj. 19. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
ipon,pcx
2013. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BM-Striker ***** válasza:
100%
Ipon, pcx, ha egyben akarod venni, egyébként ahonnan éppen a legolcsóbb az adott alkatrész.
2013. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Speed-L ***** válasza:

Mindenképp a bluechipről indulj ki,az én tapasztalataim alapján náluk vannak ha nem is a legolcsóbb de azoktól is csak 100-200Ft drágább cuccok.

Ráadásul 60.000Ft felett áttválalják a postaköltséget,ami alapból is csak 1450Ft.

És mindig van valami kedvezmény vagy ajándék az összeszerelésekért,most pl:100.000 Ft felett egy Razer gamer egér (11.000Ft alapból) 100.000Ft alatt pedig egy 8gb pen-drive.

Kindulásnka jó,de szerintem nem is nagyon lehet náluk jobbat találni,és össze is szerelik neked!

2013. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Speed-L ***** válasza:
Az ipon is jó,de drágább egy picit és a a szállítási költség minden esetben 2500Ft
2013. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Viszont ipon-nál a garanciafutár sem utolsó plussz szolgáltatás, mondjuk nem tudom hogy a többinél van-e :)
2013. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

ipon.hu

pcx.hu


Legjobb kínálat,általában legjobb árak.

2013. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BM-Striker ***** válasza:
100%
A pcx és az ipon olcsóbb , mint a bluechip áltaánosságban.
2013. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Speed-L ***** válasza:
jah és persze a pcx
2013. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!