Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy fájl és médiaszervert...

Egy fájl és médiaszervert szeretnék, összeraknátok nekem egyet?

Figyelt kérdés

Esetenként neteznék is rajta, ha mást csinálok a notebookomon. (Chrome)

MicroATX szabványt szeretnék, mivel egy IBM PC300GL házába kell befaragnom, feleslegesen házra nem fogok költeni, és legalább nem lesz útban.:D MiniITX elvetve, mivel minél olcsóbban szeretnék kijönni.

Alaplapra, procira, memóriára, merevlemezre, és tápra lenne szükségem.

Én 2 vagy 4 giga RAM-ra, 2x 750GB merevlemezre és egy 350-400 W-os tápra gondoltam. Az alaplapnak minimum 4 SATA porttal kell rendelkeznie, mivel néha egy-két darab 2,5"-os merevlemez is rá lenne kötve. Oprendszernek Windows XP-t szeretnék, tudom ez nem szerverhez való, de elég nekem egy megosztott mappa, hogy elérjem és felrakjam az adataimat.:) Kész megoldás nem érdekel, akármilyen olcsón adják, mivel ez egyben egy informatikai projektmunka is lenne.:) 50-60k-t szánok rá.

Ez az írás adta az ötletet, így néz ki a kérdéses ház is: [link]



2013. máj. 18. 21:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!