Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új gépet raknák össze! Passzol...

Új gépet raknák össze! Passzolnak az alkatrészek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Összeraktam magamnak egy gépet kb 1 évet üzemelne utána bővíteném. (A keretem 105-110e)


MOBO: [link]

CPU: [link]

VGA: [link]

ram: [link]

HDD: [link]

HÁZ: [link]

Táp: [link]


jelen pillanat ennyi.Nem tudom hogy a procihoz jár e a gyári hűtés és hogy az elég é mivel nem akarok oc-ni. Esetleg még ez a hűtő belefér: [link]


Mindenesetre köv. júniusban szeretném bővíteni.De ez majd csak a jövő zenéje.

CPU: [link]

VGA: [link]

ram:2x [link]


Valaki letudná ellenőrizni,hogy minden megfelelő,passzol?


2013. máj. 18. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha játékra kell akkor nem nagyon jó de ha munkához akkor inkább töb magos procit vegyél ha huzni akarod majd a procit akkor ne ilyen alaplapot vegyél ha nem akarod huzni elég egy Asrock 960GM-GS3 FX alaplap is videókártya nem a legjobb a mai játékokhoz ha játszani szeretnél phenom helyett inkább egy fx 6300 venék mert szar a phenomnak a gyári hütöje nagyon hangos merevlemezböl vegyél 500gb rambol samsungot és pcx állitsd össze mert ott olcso

tápbol meg elég egy fsp hexa 400w is

2013. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne azt az alaplapot vedd.


[link]


Házból is lehetne legalább Sharkoon Vaya


HDD meg nem éri meg.

12300 az 500GB

2013. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen játékra kell(Vindictus,Tomb Raider,BF3,CoD) és tudom, hogy a 965-ös proci már elég régi de csak 110e-m van tényleg.lecseréltem a mobo-t meg a tápot.


MOBO: [link]

CPU: [link]

VGA: [link]

ram: [link]

HDD: [link]

HÁZ: [link]

Táp: [link]


A lényeg az hogy nem akarok Intelt mert túl drága. És tudom azt is, hogy pár ezer forinttal több ért kaphatnék nagyobb hdd-t is. Viszont csak így tudtam kigazdálkodni, hogy minden bele férjen a keretbe. És belátható időn belül nem lesz több pénzem gépre. Jövő júniusban akarok majd bele rakni fx-8350 est és nagyobb vga-t(HD7850).Nagyobb hűtést sem akarok mert a zaj nem nagyon izgat húzni meg úgyse fogom egyiket se.


Ez lenne az első 4 magos gépem.. Eddig egy E4500,2gb ram,HD6670-es gépem volt..

2013. máj. 18. 14:52
 4/6 A kérdező kommentje:

(Bocs a dupláért)


[link]

2013. máj. 18. 14:56
 5/6 BM-Striker ***** válasza:
Nem rossz, viszont szánd rá azt a plusz 1-2 ezer ft-ot a 500gb-os merevlemezre.
2013. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oki köszi ^^ sokan írták hogy az alaplapon nincs heatsink vram és ezért nem ajánlják ehhez a procihoz ha valaki oc-ni akarja (viszont eszem ágában sincs).
2013. máj. 18. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!