Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni most egy nem...

Guriburi kérdése:

Szeretnék venni most egy nem full extrás de még is érték ár arányban egy megfelelő gépet (alaplap proci ram combo ). Tudtok nekem segiteni ebben?

Figyelt kérdés
Jelenlegi össze állításom ez. = Intel Q8200 - 4gb ddr2 - ep45 ds3 alaplap. Ami menne az új gépbe a régiből az a táp és a video kártya. = gtx260oc + AURUM gold 500 + gépház. Keretem minimum 60 000 maximum 100 000ft . Tudtok nekem segiteni ebben?
2013. máj. 16. 04:28
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Például ilyesmi:

Alaplap: [link]

Processzor: [link]

Memória: [link]


Mondjuk ez arra lesz elég, hogy amíg nem találsz egy új VGA-t elkínlódj vele (na jó ez túlzás, egy ideig még jó lesz, de erősebbel lenne az igazi), mert az is cserés lenne, ha már ennyit költenél fejlesztésre. Vagy mindenből kicsit olcsóbbat kerítessz és nagy spórolva a 100.000-s határ alatt öszejön egy másik videókártya, vagy használtban keresel valami jót, beszámítgatod meg eladod a mostani alkatrészeket (ez így a videókártyával eggyüt olyan 40-50.0000 forintot simán megér) és olcsóbban kijössz. Én utóbbit ajánlanám, mert nemsokára úgyis megjelennek a számítástechnikai boltok ügynökei akik mindenféle gagyi hardvert próbálnak majd ráderőszakolni, de azért gondolkodj: nem vagy előrrébb ha otthon egy nagy rakás hardveres doboz pihen a padláson, te meg szórod ki a pénzt az ablakon.

2013. máj. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

első válaszolóra nehogy hallgass,az az alaplap nem éri meg ilyen árban,a prociról meg ne is beszéljünk,mert szörnyű...


AMD FX-8320 3.50GHz AM3+ BOX 40.875 Ft (32.185 Ft)

ASROCK 970 Extreme3 20.904 Ft (16.460 Ft)

KINGSTON 8GB HyperX XMP Grey DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3X2K2/8GX - májusi akció 15.989 Ft (12.590 Ft)


FIZETENDŐ ÖSSZESEN: 77.768 Ft


ezzel sokkal jobban járnál...

2013. máj. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

#2 vagyok,az első válaszolónak a konfigjára ne hallgass*


amúgy ipon.hu amit összeírtam...

2013. máj. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég egy FX 6300 az is bőven visz mindent és olcsóbb is
2013. máj. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
és akkor bvelefér egy jobb VGA-is
2013. máj. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazából nagy értelme nincs lecserélni ezt.


Ha menne mellé egy bika VGA,akkor igen,de így még mindig a VGA maradna a szűk keresztmetszet.


Egyébként ebből a pénzből kijönne már egy Z77 alaplap,és egy i5-3570K is.

Ha már fejlesztesz,erre érné meg.

2013. máj. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"Én utóbbit ajánlanám, mert nemsokára úgyis megjelennek a számítástechnikai boltok ügynökei akik mindenféle gagyi hardvert próbálnak majd ráderőszakolni

"


Na nem is tudtam hogy 3 állásom van egyszerre.

De jó nekem hogy a hardverker,ipon és a pcx ügynöke is vagyok :)


Gratulálok,a szar összeállításodhoz meg főleg.

2013. máj. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:D
2013. máj. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A vidkari azért megy bele mert használható lesz vele az uj . 660oc x2 akarok majd bele venni az gépbe . de ezt is 2 honapja néztem február környékén . Most az a lényeg hogyen legyen egy erős gerince a dolognak. Alaplap + proci + ram. Ha ezek megvannak a többi ráér 1 honap mulva vagy addig amig eladom a többi dolgot a gépemből. De az is lehet hogy a tesomnak össze rakom hogy tugyon rajta szórakozni néha napján. A lényeg a lényeg hogy most ezeket akarok venni , tudom hogy mindent korlátoz a dx10 es vidkari de ez van . majd lesz jobb is köszönöm a commenteket okosabb lettem.
2013. máj. 16. 23:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!