Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elbirna egy 7970-et egy 500w...

Elbirna egy 7970-et egy 500w chieftec?

Figyelt kérdés
Többi gép része tuningolt i5 2500k 4ghz 8gb ram
2013. máj. 15. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Elbírná, de nem ajánlatos, sokkal inkább egy XFX Pro 550, FSP Raider 550, Seasonic s12/m12 520/620.
2013. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Komikus, hogy pontos típus nélkül miket nem írtok...
2013. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen jogosan mondod, bár én már beképzeltem oda egy CTG-t is, vagy csak nem olvastam el rendesen.

Egyébként meg, miért van az, hogy mindig csak kötekedni tudsz mindenkivel? :) Elhiszem, hogy okos vagy, de akkor ne csak kötekedj, hanem mondd meg a kérdezőnek a válaszodat.

2013. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak kötekedem, néhanapján eleresztek pár normális választ is. Amúgy kötekedem, többnyire nem ok nélkül, csak néhányszor fordult elő, hogy olyasmibe kötöttem bele ami itt GYK-n még bőven elfér. Amúgy szerintem most is rávezető volt a kötekedés, láthatod említettem a pontos típust, kérdező fele is jó célzás volt.
2013. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig azért válaszoltam nyugodt szívvel úgy, ahogy, mert privátban elküldte, hogy CTG-je van. Amit viszont még mindig nem értek, hogy miért kellett privátban küldeni. :)
2013. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!