Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes-e megvenni a lenovo...

Érdemes-e megvenni a lenovo y500-t i7-el? (3630Qm)

Figyelt kérdés
30k-val drágább, de win 8-cal a így szesen 300k de ha i5 3230m + free dos csak 255k ez is kitudja használni a gt 650m slim-et? Ja és 8gb ramot kilehet használni játekoknál, vagy elég a 4gb?

2013. máj. 14. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A lenovo állítólag eléggé lecsúszott mostanság, semmi köszönet nincs bennük. Mondjuk ez nyilván egy 300k-s árkategóriára lehet már nem igaz. Nem tudom igazából.

A win 8 szerintem nem ér 30k-t, inkább vedd anélkül és vásárolj egy Win7-et hozzá.

2013. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Osynho ***** válasza:
Mire használnád a gépet? Csak játékra tök felesleges az i7. Egy ilyen gépbe elfér a 8gb ram, bár most elég drágán adják. Felbontást nem írtál, de 4gb rammal el lehet már játszogatni. Az asztalimban is ennyi van, full hd-n nyomom.
2013. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A felbontása az 1920x1080 néha használnám renderelésre is de inkább játékokra (c4d intro, sony vegas) de van egy másik kiszemeltem is: y580 csak nem tudom mennyit számít a slim videókártya
2013. máj. 15. 07:32
 4/4 Berti_92 ***** válasza:

az nem slim, hanem SLI :D

És sokat, nagyon sokat: 2db 650M-van SLI techológiával egybekötve a gépben.

Akkor viszont ha nem csak játszanál, én megadnám a többletet az i7-esért.

Win 8 miatt nem éri meg többet fizetni szerintem sem.

Amúgy igen, az i5-is bőven kihajtja a 2db 650m-et.

És igazából tök drága mostanság a RAM, a játékok nem használják ki, azoknak elég a 4GB, de ha mondjuk rögzíteni akarsz, meg konvertálni, és nagy programokkal multi-taskingelni, akkor kell az a 8GB, én már 2 éve annyira bővítettem. :)

2013. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!