Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új merevlemezt szeretnék...

Új merevlemezt szeretnék venni, milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Mindenképp WD-t szeretnék, 1TB-os méretben (belsőt) és max 25000 a keret rá. Ha lehet akkor iponról, előre is köszönöm!
2013. máj. 14. 07:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szinte mindent behatároltál. Mi a kérdés? Felmész ipon-ra és találsz 2-3 ilyet.
2013. máj. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"rendszer lemeznek"???

rendszerre már minden épeszű ember SSD-t használ...

2013. máj. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A HC réteg lehet, de általánosságban szerintem nagy többségben vannak a HDD-s gépek. :)
2013. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Épeszű ember akkor vesz SSD-t ha már minden más megvan a gépében. Amúgy is az SSD nagyjából csak a windows indításánál gyorsabb, személy szerint nekem az nem ér meg 20-25 ezer forintot.
2013. máj. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"rendszerre már minden épeszű ember SSD-t használ..."


Akkor jelentem én is hülye vagyok, mert azért nem dobok ki 25K-t hogy a vindóz 30 másodpercel előbb álljon fel, mwert annyit nekem se ér...


Kérdésre: Nekem is WD-m van, nem rég vettem és ha 25K-d van rá, akkor inkább 2TB-osat vegyél, mert jobb az ár/érték aránya...

2013. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve, h a korai SSD-kbe (a maiakba is) időzített bomba van. Azaz, nem ajánlatos olyan adatot tárolni rajta, amire hosszútávon szükséged lehet, mert az SSD záros határidőn belül be fog sz@rni - sajnos. Ezért használják manapság még csak op.rendszerekhez. Arról nem is beszélve, h csak az AHCI-s alaplapokba lehet betenni.

[link]

2013. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!