Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb videókártya?

Melyik a legjobb videókártya?

Figyelt kérdés

szeretnék a gépembe egy új videókártyát csak 1 baj van:nem tom mitől jó/rossz a videókártya (nem HD kell)

olyat szeretnék amitől szebb lesz a kép akadásmentesebb játékmenet meg ilyesmi (tudom procitól is függ,meg RAM-tól [de azokhoz èrtek 1 kicsit :D])2x 3.69 GHz-s (körulbelül) proci van benne és 1GB RAM



2013. máj. 13. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

ez, hogy 2x 3,69 GHz annyit mond el, hogy 200 lóerős autó. És a 85435 márkából melyik? :) 1 GB ram, milyen ram? milyen az alaplapod? PCIe-s ? 1GB ram, az gondolom akkor DDR2-es ram lesz egy ilyen proci mellett, bár nem tudom. Tápegységed milyen? És ne névleges teljesítményt írj, hanem márkát, ami rá van írva.

És a legfontosabb kérdés, mennyiért szeretnéd a videó kártyát venni?

2013. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem vagy képes normálisan leírni a gépedet ne várj segítséget
2013. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ok majd délután le írom am írtam hogy em nagyon értek hozzá de leírom
2013. máj. 14. 07:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!