Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek a processzorommal,...

Mit tegyek a processzorommal, hogy ne legyen 70 fokos?

Figyelt kérdés

Laptopom van, Acer és az a gondom, hogy állandóan 70 fokos a processzorom, ergó nem tudok semmit csinálni, mert leáll a laptop magától...

Mit tudok tenni?

régen nem csinálta ezt, a pasztás dolog meg nem tudom mennyit segítene.

Ahhoz, hogy bepasztázzam a procit, darabokra kellene szedni, hisz úgy van összerakva, azt meg nem merem bekockáztatni. szervizelni nem akarok, mert felesleges...

Régen nem volt ilyen, tényleg ennyit befolyásolt volna a paszta, hogy elolvadhatott, vagy én rontottam el valamit?

Ki lett már takarítva, de semmi...

Nem tudok mit tenni.

Valami ötlet?


2013. máj. 12. 00:46
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. máj. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogyan lett kitakarítva ha nem szedted szét?

Poros környezetben használom én is és kb 4-5 havonta ugyanezért kell szétkapnom és kifújnom a hűtőborda közül a port.Mintha filc lenne benne annyira össze tud tapadni a por.Csak a ventit kell kiszerelni(3 csavar) belőle. [link]

Vagy megtanulod szétkapni vagy zsebbe nyulsz.

2013. máj. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!