Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A T-home ingyen adja a routert?

A T-home ingyen adja a routert?

Figyelt kérdés
azt szeretném kérdezni hogy a T-home szolgáltató ingyen adja a routert?mert van a gépem és szeretnék rajta netezni wifi kártyával a kártya megvan de egy router is kellene a thomenál vagyunk t-home és internet de nem tudom hogy adnak e ingyen routert! :)

2013. máj. 11. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha IP tv-tek van, akkor ahhoz kaptatok egy wifi képes Cisco modem/router-t.
2013. máj. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amúgy csak modemet adnak, miért adnának csak úgy egy routert?
2013. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
akkor úgy kérdem hogy ha kérünk egy routert!de amúgy tányér van! vagy valami ilyesmi!
2013. máj. 11. 21:22
 4/12 A kérdező kommentje:
elírtam nem t-home és internet hanem TV és internet! x_D
2013. máj. 11. 21:24
 5/12 anonim ***** válasza:

Routert neked kell beszerezni.

Nem értelek, ennyi erővel a vízműtől kérj egy kádat is.

2013. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de ezt nekik ingyen kellene adniuk nem?mert haveroméknak ingyenadtaa T-home! :/ ésmsot nem tudomh goy érdemes e felhívni őket!vagy leégetem magam!
2013. máj. 12. 00:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Istenem...
2013. máj. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szólitottál? .....:DD
2013. máj. 12. 00:15
 9/12 P.O.C. ***** válasza:

A T-Home IP szolgáltatása és digitális telefon szolgáltatása (VoIP) csak a T-Home modem-router -én keresztül működik. Szóval ha ilyet is rendelsz kapsz modem routert -t, de az a szolgáltató tulajdonába marad.

Egyéb esetben D-Link típusú sima ADSL2+ modemet kapsz. Amit ha vállalsz hűséget ingyen kapsz és az a tiéd is marad, egyéb esetben 6000 Ft +posta.

Még egy kivétel lehet, ugyanis sok alközpontja alközpontja a T-Home -nak nem támogatja a D-Link modemet, ilyenkor is modem-router -t hoznak, bár nem tudom nevezhetem-e annak anélkül hogy degradálnám a router szó jelentését, hiszen olyan sz*rok hogy nem igaz. A Wi-Fi -je pl mindnek kivétel nélkül harmat gyenge, haverom telefonja pl. már a szomszéd szobába se tudja venni. :D

Ez a gyakorlat ADSL (telefonvonalon keresztül érkező) internet esetében. Koax kábeles vagy optinetes esetén meg fogalmam sincs, ha neked ilyen lesz inkább kérdezd meg őket, ezt is úgy kellett volna, mert 1. T-hálózatokon keresztül ingyenes, 2. Azért ülnek ott!


Véleményem szerint amúgy jobban jársz ha hagyományos modemet kapsz minden esetben, mert az a tiéd marad. És legalább normális fajtákat tudsz magadnak nézi.

2013. máj. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha két tv-hez kérsz csatlakozást, akkor adják ingyen a wifi-s routert.
2013. máj. 12. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!