Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek milyen configot...

Szerintetek milyen configot vegyek?

Figyelt kérdés

Amire gondoltam:

-i5 proci

-gtx 650Ti

-8Gb ram

Közepes játékokra, videószerkesztésre használnám és nem akarok/nincs rá keretem hogy jobb videókártyát vegyek. Nem akarok jó videókarit és rosszabb procit.... Inkább a proci legyen erősebb. Inkább INTEL+nVIDIA érdekel de nem vagyok elfogult fan.... Összesen 15-60k lenne rá, de jó lenne egy monitor is....



2013. máj. 10. 23:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az egészre most 185k-m van.... És most mielőtt elkezditek mondani hogy jújjj de hülye vagyok vegyél inkább Fx6100-at és hozzá HD7870-et vagy 950-et mert az jobb játékra! Na nem mert minden egyes ilyen kérdésben AMD-t ajálják ide oda... Elismerem hogy VGA-ból jók az AMD-k de prociból már kevésbé.... Amúgy videókonvertálásnál jól jön szerintem az a 8Gb bár lehet hogy elég egy 4Gb-os is és akkor hozzá Hd7850....
2013. máj. 11. 10:32
 12/14 anonim ***** válasza:
21%
Hexa 500W helyett Chieftec CTG 500W,mert a Hexa kábelei rövidek lesznek.
2013. máj. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na miért nem jók az AMD processzorok? Mesélj.
2013. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát azért mert például az FX8350 hiába 8 magos de egy i5 4 maggal agyba-főbe elveri teljesítményben. (prohardver tesztben néztem). Igaz hogy jobb ár-értékűek de ez nem kárpótól a teljesítménybeli külőnbségért.... Mondjuk tetszik az AMD trinity procijai csakhogy ahhoz egy normális ram kell és a mostani áraknál már nem lenne nagy a spórolás vele. A videókártyákkal pedig semmi bajom sincsen mert egy OC-s hd7850 leköröz egy gtx660-at..... De valamiért az INTEL jobbnak tűnik mert valami van benne ami minden embert megfog. Ezt az AMD tulajok is mondják.... Bár lehet hogy csak azért jön be az INTEL mert kék a doboza és imádom a káket.. :DDD Na de komolyan szerintem az Intel jobb. Ez egy szubjektív vélemény de mint már mondtam nem vagyok fan! :D
2013. máj. 11. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!