Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Gary84 kérdése:

Mi a véleményetek erről a videókártyáról?

Figyelt kérdés
Powercolor Radeon Hd4770 512 Mb DDR5
2013. máj. 9. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Régi, elavult, sokat fogyaszt de nem rossz. Viszont szerintem nem éri meg.
2013. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Haverom gépében ilyen van és a far cry 3 highon 1024*768-on átlag 35-40 fps-sel viszi,egyedül az árnyékok és a postfx van lowon.
2013. máj. 9. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit szeretnél tudni róla? :D Még a maga idejében is, amikor ezek voltak a legújabbak, akkor is csak az alsókategóriába tartozott. Mostanra már tényleg eléggé elavult. 512 Mb Vram is elég hamar elfogy manapság már az új játékoknál... De legalább GDDR5 :D Egyébként ha ilyet szeretnél venni, akkor hanyagold. Ha pedig venni is szeretnél valamilyet, akkor mondd, hogy mennyiért, és már mondok is valamit.
2013. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor most azért nyitottad a kérdést, hogy vitatkozz? Direkt odaírtam, hogy nem rossz de már elavult. Bármikor ilyet kérdeznek és kapnak rá egy olyan választ, hogy ma már nem jó választás mindig jön a haverom/ismerősömnek ilyen van duma. Mondtam én egy szóval is hogy gyenge kártya? Ha van más kérdésed is akkor tedd fel, ha nincs akkor meg nem kell itt kiharcolni a dicséretet a kártyának.
2013. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szégyelem bevallani,teljesen igazatok van,csak nem akarok sokat költeni az új kártyára,max.12000 van rá.
2013. máj. 9. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a helyedben én spórolnék egy kicsit, gyűjtenék, és akkor 18-20 ezer körül van HD 6670 1 GB GDDR5, ami bőven jobb. Főleg, hogy a 4770 még csak DX 10.1-es, a 6670 pedig már DX11-es. Ezzel már lazán tudnád te is játszani a Far Cry 3-at highon, akár nagyobb felbontáson is.
2013. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Még ezt javasolták,csak ehhez mégtöbb kéne.

[link]

2013. máj. 9. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!