Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyibe kerül ma egy 512mb-os...

Mennyibe kerül ma egy 512mb-os AGP-s videokari?

Figyelt kérdés

Már elég régi konstrukció, de láttam eléggé furcsa áron őket... kb mennyi lehet az áruk? Van egy régi gépem, és tennék bele egy ilyet, hogy tudjak lanozni haverommal.

Régen asszem Geforce 7600 GT-m volt.


Köszi!



2013. máj. 6. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt a rohadt ilyen drágák? és használtan?
2013. máj. 6. 14:50
 3/7 P.O.C. ***** válasza:

#1: Neked megy az argep.hu? Nekem napok óta meg se nyikkan.


K: Újonnan egyszerűen nem éri meg AGP kártyát venni. Már nem is kapni csak a belépő szintet, jó drágán.

Javaslom az inkább a hardverapro.hu vagy a jofogas.hu -t.

2013. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2: nekem is megy :D am 5k fair ár? Egy geforce 7600 gt-ért?
2013. máj. 6. 15:11
 5/7 BM-Striker ***** válasza:

Nem igazán.


Inkább keress legalább egy AMD(Ati) HD2*** /Nvidia Geforce 8*** -et vagy újabbat.


Játékra egyik se lesz túl hasznos,az AGP alacsony sávszélessége miatt, de legalább képesek a videók ás a grafikus felület hardveres gyorsítására.

2013. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
áh ilyen Swat4, meg Red orchestra 1 re kellene, esetleg wow vagy régi need for speedek. És am a geforce 8-as szériák már PCI-e(-sek).
2013. máj. 6. 16:05
 7/7 P.O.C. ***** válasza:

Az Nvidia sokkal hamarabb nyugdíjba küldte az AGP -t.

AMD HD4650 -et vagy HD3850 -est keress. Ezekkel talán még tudsz kezdeni valamit.

2013. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!