Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen olcsó, de jó fejhallgat...

Milyen olcsó, de jó fejhallgatók vannak? Játékhoz kéne, ha lehet mikrofonnal (de nem muszáj). Kettő-Három ezrem lenne rá.

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:

15k alatti kategoriában nincs nagy eltérés csak más a gyártó.

a 6.999 ért vett Creative, úgyanúgy működött, mint a 799 Ft os tescos amit most használok. Nagyon nagy minőségi eltérés nincs a kettő között. XD

csak a tescosból még maradt pénz sörre.

2013. máj. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia Nekem van egy Kiváló minőségű Sony fejhallgatóm,kifejezetten erre a célra,a kábele megtört a csatlakozótól 1-2cm-re azt el vittem egy szerelőhöz,levágta azt a részt ahol meg volt törve adott hozzá egy másik csatlakozót,azért nem lett kész mert akkor krepált be a forrasztója.Szóval csak ennyi a baja,a szekrényemben van és csak arra vár hogy meg legyen hegesztve.Szuper minőség.(mikrofon nincs rajta,ha kíváncsi vagy rá,email-ben küldök róla képeket.5000ft+posta.

13000ft a kereskedésekben.Szép napot!:)

2013. máj. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a Sennheiserrel esküszöm de az drága...
2013. máj. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van egy Kőnig headsett, kb. kétezerbe kerül, és szerintem ebben a kategóriában igen jó hangú. Fehér színű, zárt. A Sennheiser- em ugyan több magasat produkál, de 20 db- ot lehetne venni az előzőből, az árán. Én nagyon tisztességes árfekvésűnek, és alacsony torzításúnak találom (szubjektíve!)ezt a kis "fülest".
2013. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!