Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet érdemes vennem?

CartmanHUN kérdése:

Milyen gépet érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Ballagásra gépet fogok kapni, úgyhogy aki tudna 200.000 körül valami jó nVidia kártyával és Intel processzorral töltött linket küldeni egy gamer gépről, azt megköszönném. (A kártya GTX 660, GTX 650 Ti környékén legyen, a processzor pedig i5)
2013. máj. 3. 20:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
55%

Hát nem tudom ki mond akkora hülyeségeket, mint egy ház.

Mondom, ha itt akarod magad kiélni, akkor nem jó helyen vagy.

2013. máj. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
54%

Agyf@szt kapok lassan geccc, de most komolyan.


Ne pocskondiázz itt senkit, a százalék itt kurvÁra nem számít!!!

Én konkrétan 58%-kal vagyok a 7.

Te nem tudom hogy a magad 71%-ával hol lehetsz, de az biztos hogy a marhaságaid miatt valahol nagyon alul.

2013. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
7%
Ez a veled vagyok dolog meg olyan... Sz@r.
2013. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy már nem nagyon tudom hogy kiben higgyek, mert van videó Youtube-on, arról hogy a GTX 660 Ti nem csak hogy 5000 forinttal olcsóbb, hanem 5 FPS-el gyorsabban viszi a játékokat maximum beállításokkal mint a HD 7950. Bár Youtube-on is sokkal jobban kedvelik a HD-t úgyhogy lehet hogy inkább azt. :)
2013. máj. 4. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!