Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nyomtatófej tisztítása?

Butorvilag kérdése:

Nyomtatófej tisztítása?

Figyelt kérdés

A napokban vásároltam a neten egy meglévő gép mellé egy rossz nyomtatót, csak a nyomtatófejre volt belőle szükségem! Az eladó elmondása alapján 2 hónapja nyomtatott vele utoljára, akkor a fúvókaellenőrzés tökéleteset mutatott! Ahogy megérkezett rögtön átraktam egy új nyomtatóba amihez nem volt nyomtatófej, és a fekete elég erőteljesen csíkozott! 2 hónappal ezelőtt vásároltam egy használt nyomtatót amivel másfél évig nem nyomtattak, azt a helyszínen kipróbáltam, ott a kék csíkozott erőteljesen. Kinyomtattam vele 100 db A4-es asztalképet, és majdnem 100 százalékosan helyrejött! Ezért gondoltam, hogy a szoftverben található tisztítás után, ennél is hatásos lesz ez a módszer, sajnos nem így lett! Láttam, hogy léteznek mechanikus tisztításra való fejtisztító szerek, de olyat még nem csináltam! Le tudná írni valaki, hogy hogyan kell, mire érdemes vigyázni, és melyik az a szer amelyik hatásos lehet? 228 oldalt nyomtattam már ki,az utolsó oldalt, és a fúvókaellenőrzés eredményének a képeit a következő linken mellékelném!


[link]


[link]


Segítségeteket előre is köszönöm!


2013. máj. 1. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a langyos vízzel átitatott pzs bevált. Csak megérinted vele úgy, hogy fedje, és pár másodpercig rajta tartod. Ne húzd, mert küldi a pihét rendesen. Természetesen egy nem szöszös rongy még jobb, csak az utána kuka. A végén egy száraz pzs-vel addig itasd, míg a fúvókák nyomán kívül semmi sincs rajta, várj egy negyedórát, és rajzolj neki paintben egy fekete (meg alapszín-közeli pár) téglalapot, hadd lője tele pocsolyával a papírt végre!
2013. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!