Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzorhibára vagy az...

.Lorenzoo. kérdése:

Processzorhibára vagy az alaplap hibára utaló jel az hogy a gép bekapcsolás után kb 2 perccel teljesen meg némul?

Figyelt kérdés

Ezen azt értem hogy nem ad jelet a monitornak és a hdd is leáll valamint a billentyűzet sem veszi a Ctrl+Alt+Del kombinációt de semmi egyebet sem. Csupán a bekapcsolt állapotot jelző zöld led világít és a ventilátorok pörögnek.De semmire nem reagál.

Teljesen mindegy hogy az oprendszer(win7) betöltése indul el vagy csak a bios-ban vagyok minden esetben kb a kétperc letelte után ezt csinálja a gép.kéthónapja vettem bele egy processzort: [link] én erre gyanakszom



2013. máj. 1. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
CPU, RAM, alaplap, táp hiba is lehet. Csere alkatrészek nélkül nehéz kizárni bármelyiket.
2013. máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

RAM, VGA, tápkizárva alaplapot meg a procit nem tudom mert nincs csere alkatrészem

de a ramot ,vga-t és némely esetben még a táphibályát is jelezné a bios csipogással.

2013. máj. 1. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
A kizártakhoz volt ugyan olyan csere alkatrészed v. mi alapján zártad ki őket?
2013. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerinted mialapján?


Nyilvánvaló hogy volt. De ha az alapján amit leírtam nem volt nyilvánvaló számodra, akkor most leírom.

Volt csere alkatrészem is meg még a csere előtt is kizárhatók. De sajnos alaplaphoz meg procihoz nincsen alkatrészem sőt ismerőseim körében sem nagyon van am3-as procit befogadó alaplap amin tesztelhetném procit.

2013. máj. 1. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!