Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » EVGA mit jelent a videó...

EVGA mit jelent a videó kártyák előtt?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam először EVGA-s videó kártyát és kíváncsi vagyok mit is jelenthet.Konkrétan erről lenne szó : EVGA GTX460 super oc 1GB
2013. ápr. 30. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:

EVGA a gyártó neve.

Olyan mint az Asus, MSI, gibayte, palit, zotac, gainward, sapphire, HIS, powercolor, Point of View stbstbstb

2013. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és mennyire megbízható termékeket gyárt?
2013. ápr. 30. 09:15
 3/9 anonim ***** válasza:
EVGA az nvidia legrégibb gyártója, kb mint az AMD-nek a sapphire. Igazából mind jó, kerüld a club3d és vtx3d termékeket és nem lesz gondod.
2013. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hűtői nagyon hamar tönkremennek, meg zajosak lesznek. Meg nagyobb számban fordul elő ram, vagy GPU meghibásodás mint az átlagnál. A ramdac meghibásodási lehetősége elhanyagolható.
2013. ápr. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy evga gtx 470-em, de semmi ilyen hibája nem volt 2 év alatt amíg el nem adtam, azt is csak azért mert újat vettem. És nem is olvastam hasonlókat.
2013. ápr. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Igazából mind jó, kerüld a club3d és vtx3d termékeket és nem lesz gondod."

Miért? Várj kitalálom, powercolort vehet ugye csak ezeket nem?

2013. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
powercolort se egy nagy valami, de például a 7870 myst edition egész jó darab.
2013. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy mind a három TUL-hoz tartozik, mondhatni dizájnon kívül más difi nincs. Amit írsz még éppenséggel a felhasználói vélemények alapján hűtésileg nem nagy durranás, ár és teljesítmény miatt jó az. Amúgy eddig életembe az egész gyártóval kapcsolatba kétféle negatív hallottam(jó pár ismerősömnek van VTX, probléma nincs). Az egyik az a csoport aki hibás modellt fogott ki, ez mindenhol megesik. A másik aki névből/dizájból megállapította, hogy gagyi mikor a powercolor egy elég régi és nagy radeon márka, elég jó modellekkel.
2013. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Powercolor nem nagy valami? A legjobb 7950-es a Powercolor V2.:) Mondjuk tény, hogy nem ref nyákos olcsó kártyát nem szabad venni, abból spóroltak.
2013. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!